Akce koupě půdy: nejtěžší překážka konečně zdolána!

18.04.2019

      Hlavní téma dnešního blogu bude samozřejmě nejdůležitější výstup naší nedávné velké pracovní cesty do Kolumbie. Jak pravidelní čtenáři z této rubriky vědí, uskutečnila se (podle plánu) na konci března. Zároveň jsme se ocitli ovšem i v období „přiznávání“, takže aktuálně již v DEGIRANS SE připravujeme podklady a řešíme také daně. Na ty však máme ještě čas, do konce června…

Únor ve znamení velkých příprav a prezentací

27.02.2019

     „Co zrovna dělám? Připravuju podklady pro soud.“ Touto odpovědí do mobilu jsem před pár dny vyvedla z míry jednu naši akcionářku, aniž bych chtěla vtipkovat. Její pochopitelný, ale zbytečný úlek mi připomněl, že musím zrychlit tempo a kromě dalších úkolů udělat ještě i únorový blog. A spolu s pravidelnými informacemi z dění ve společnosti DEGIRANS SE v něm můžu vysvětlit i „ten soud“…. 

Stručná inventura: s čím a jak do letošního roku

30.01.2019

     V prvním blogu roku 2019 se jistě sluší ohlédnout se za všemi významnými kroky či událostmi posledních týdnů, a to ve všech čtyřech našich projektech. Jak jistě všichni víte, jsou jimi IN-SPIRO, PLAY SAFE, SPACE-SPY a MY TREES.

Akce koupě půdy: raport z Kolumbie

20.12.2018

     Většina z vás, našich akcionářů nejspíš ví, že jsme se nedávno, v polovině prvního prosincového týdne, vrátili z Kolumbie, kam jsme odjeli „dotáhnout“ dlouho připravovaná obchodní jednání o koupi půdy. Pozemky v Jižní Americe se společnost DEGIRANS SE rozhodla nakoupit jednak jako skvělou investici a zároveň i jako zdroj okamžitých a dlouhodobých příjmů z jejich pronájmu…

Akce koupě půdy: finále v Kolumbii už za pár dní

07.11.2018

     Už máme půdu? A co půda, je už koupená? Jak je to s tou půdou…? Tyto a podobné otázky slýchám od našich akcionářů už pěkných pár měsíců. Chápu je a jsem za ně v zásadě ráda, protože dokládají zájem o hlavní projekt naší společnosti. Nicméně odpověď na ně není krátká ani jednoduchá, a proto jsem se rozhodla koupi půdy věnovat celý tento blog.

Valná hromada: proč je tak důležitá a co se na ní dozvíte

21.09.2018

     Určitě víte, že Valná hromada je nejvyšší statutární orgán v kapitálových obchodních společnostech a její zřízení je ze zákona povinné. Nejspíš je vám rovněž známo, že tento kolektivní orgán nejen, že může velmi podstatně ovlivňovat dění ve společnosti, ale má i rozhodovací pravomoci. Lidově řečeno, Valná hromada může všechno! 

MY TREES: skvělý event, úspěšný postup a trocha zmatků

22.08.2018

     Hurá! Máme úspěšně za sebou 1. event MY TREES, neboli už druhý historický mezník v krátkém životě tohoto vlajkového projektu společnosti DEGIRANS SE!

Daňové přiznání, každoroční chvíle pravdy

16.07.2018

     Dobu má dáti-dal nejspíš taky nemusíte, i když ctíte její nutnost. Víte o ní sice předem, přesto vás každoročně ve chvíli, kdy máte kupu jiné práce, její blízkost překvapí, až rozladí svou důležitou naléhavostí. Nese sebou větší papírování, návštěvy účetního a taky, přiznejme si to, jisté napětí. Ano, v tomto blogu bude řeč o posledním daňovém přiznání!

Slavnostní otvíračka se povedla

18.05.2018

     Minulý měsíc jsem v našem prvním blogu slíbila, že nejen naše akcionáře, ale každého, koho naše projekty zajímají, budeme v této rubrice pravidelně informovat o tom, jak se vyvíjejí a co se v nich důležitého děje. Že zveřejníme a vysvětlíme vše, co je kolem projektů nového, podstatného, zajímavého.

Blog na přání - inventurka na úvod

06.04.2018

     Jak to máte s empatií nebo přímo telepatií v práci? Nechci se chlubit, ale já v tomto směru dělám pokroky! Zrovna ve chvíli, kdy jsem „cvičně“ projížděla tyto stránky a přemýšlela nad tím, jestli na nich za a) máme všechno, co tam chceme a potřebujeme mít a za b) se snažila vžít do našich akcionářů a návštěvníků, abych se dobrala k tomu, jak na ně obsah našeho webu může působit, se ke mně dostala ta nejsprávnější odpověď, které říkáme zpětná vazba. A přímo od těch nejpovolanějších, tedy od našich akcionářů!

Napište nám: