řekli o nás

Naši akcionáři o nás říkají:

Lukáš Juřina

zerooone

Jsme zerooone, jsme architekti a chceme být první a nejlepší v tom co děláme a co nás baví, proto 001. Neustále v nás rezonují slova jako udržitelný, soběstačný, nezávislý, inovativní, šetrný, ekologický a mnohé další, které je možné dále skloňovat napříč všemi obory lidské činnosti. Partnerství se společností DEGIRANS SE jsme si zvolili právě proto, že je určitě první a jednou z nejlepších voleb pro všechny, kdo mají zájem být přímým účastníkem právě takové smysluplné cesty. Chceme si být více než jistí v tom, že co z přírody této země vezmeme, bychom jí měli minimálně několikrát vrátit.

Ing. Miroslav Škvára, MBA

Lektor finanční gramotnosti

Žijeme v období, kdy nám bankovní svět nabízí záporné úrokové sazby a z bývalých spořicích účtů se bohužel stávají nízkoúročené běžné účty. To je jeden z důvodů, proč stále vice investorů vyhledává alternativní investice. Mnoho lidí se na dnešní svět divá jiným očima. Hledají příběhy, novinky, zajímají se o sociální projekty a ochranu životního prostředí. A z této oblasti je také project DEGIRANS. Je moderní svěží a má ambice do budoucna. Proto mne zaujal a fandím mu.

Václav Šilhan

akcionář

Je to o tom být ve správnou chvíli na správném místě. Kdo se blíže seznámí se společností Degirans, s její tvůrčí dílnou na sebe navazujících skvělých projektů, nemůže jinak než se připojit a stát se součástí týmu.

Pavel Hradil

akcionář

Investice do začínajících firem, podpora životního prostředí a dobročinných akcí, činnost coworkingového centra. To vše jsou aktivity, které vypadají z pohledu investora zajímavě a dávají mi smysl.

Karel Šíp

akcionář

Do akcií společnosti DEGIRNAS SE jsem se rozhodl investovat z několika důvodů. Jedním nich z bylo, že v současné době již vlastním nějaké investiční portfolio a akcie tohoto typu mi v portfoliu chyběly. Dalším důvodem byl směr společnosti a její globální cíle, toto je u firem z investorského hlediska vždy zajímavé. V oblasti energetiky, obnovitelných zdrojů a technologie vidím budoucnost na globální úrovni. Velmi zajímavá je také podpora start-up projektů a jejch rozvoj. V neposlední řadě mě jako investora zajímá profit. Ten vidím u této společnosti v desítkách procent a v pro mě přijatelném časovém horizontu. Jako investora mě primárně zajímá profit, dále pak riziko, likvidita a investiční horizont. U akcií společnosti DEGIRANS SE jsem si tyto faktory vyhodnotil jako přijatelné a z investorského hlediska zajímavé, proto jsem se rozhodl do nich investovat.

Bc. Elena Goldstein

project manager

V současné době je spousta možností k investicím, kde se lze snadno spálit. Právě proto jsem se rozhodla investovat do společnosti, která nejenže má smysl a dává naději celé civilizaci, ale zároveň je nejméně rizikovou: skupování zemědělské půdy, čističky vod nebo rychle rostoucí dřeviny neochromí finanční krize ani pohromy moderního světa. Proto je Degirans SE tou nejlepší volbou, kterou ráda všem doporučím.

Ivan Harant

akcionář

Ja som presvedčený, že v Degirans majú jasnú víziu, výborné nápady a za tým všetkým stoja usilovní, seriózni a čestní ľudia.

Napište nám: